trias marmaris tours
diğer turlar

Bu Tekne Turu Şeysi Kaç Çeşit? Diğer Tekne Turları Nedir?

Antik Ege Tekne Turları

Bu turistlerin en çok sevdiği diğer tekne turlarından biridir. Tekneye çıkıp antik sahil medeniyetlerini, tarihi yerlerini ve Marmaris’teki en yeşil alanlardan birinin manzaralarını görebileceğiniz Rodos adası çevresinde 90 dakikalık bir yolculuğun tadını çıkarın. İskeleye geri döndüğünüzde, önünde Marmaris’e muhteşem bir bakış atıyorsunuz.

Diğer Marmaris Kış Turları

Kış aylarında Marmaris’i ziyaret ediyorsanız, bu mevcut birkaç tekne turundan biridir. Marmaris’in kanallarında gezinirken ve muhteşem Ege adalarını çevreleyen bir yandan, Manisa şarabını yudumlarken, Marmaris’in tarihi hakkında bilgi edineceksiniz. Eğer beğenirseniz ve cesursanız, güverteye çıkıp Marmaris manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Soğuk algınlığı için endişelenmeyin. Size battaniyeler sağlar, böylece dondurucu havalarda panoramik manzaraların keyfini çıkarabilirsiniz. Müsait tarihler: Aralık ayının ortasından Nisan ayının başına kadardır.

“Cumburlop” Diye Suya Atlamalı Dalyan Turu

Marmaris gibi bir tatil cennetini keşfetmek için bir otobüse binmek ya da inmek istiyorsanız, sizi başkentteki diğer yerlere götüren teknelerle binip inerek birleştirebilirsiniz. Bir sonraki tekneyi beklemeden ve bir sonraki varış noktanıza seyahatinize devam etmeden önce bölgeyi keşfedebileceğiniz 8 farklı tekne durağı var. Müsait tarihler: Nisan ayının sonundan Eylül ayının başına kadar.

Köprü Altı Cam Cam Turu(Siz gülün diye canlarım, böyle bir tur yok…)

Marmaris’te değişik bir tur arıyorsanız aradığınız tekne turu bu 2 saat 15 dakika süren köprü altı cam cam turudur. Size sudan şehrin tam vizyonunu sunuyor. Ege adalarına köprülerin altından yelken açacaksınız. Sonra ver elini Ege…  Müsait tarihler: Nisan ayının ortasından Kasım ayının başına kadar. Gelirseniz Ekime gelmezseniz Kasım’a rezervasyon yapın!

Boydan Boya İzmir Tekne Turları

Ege ‘deki iç adalar arasında bir tekne turu. Tekne turu, Marmaris şehir merkezinden Çeşme’ye kadar yaklaşık bir saat sürer. Ancak daha fazla kalıp Marmaris’te biraz gezebilirsiniz. Diğer tekne turlarından birisi de bu.

Marmaris Kalesi’ne Tekne Gezisi

Marmaris ve çevresindeki ücretsiz müzelerden biri olan Marmaris Kalesi, şehir merkezine bağlantı sağlayan tekne turları sayesinde tekne ile de kullanılabilir. Marmaris’te geçmişte Osmanlı ve Yunan imparatorluğunun eserlerini tanıyacaksınız. Ege’nin en büyük kalesidir. Marmaris’in kızları da adete Khaleesi ‘dir :). Bu tekne turu da diğer tekne turları grubuna girer.

Wordfence Firewall blocked a background request to WordPress for the URL /wp-admin/admin-ajax.php. If this occurred as a result of an intentional action, you may consider whitelisting the request to allow it in the future.

Hakkında: YalcinK

https://www.marmarisreservation.com/wp-admin/admin.php?page=wpseo_social