Marmaris Dalyan Turu

Marmaris

Marmaris, Akdeniz sahillerinde, Türkiye’nin güneybatı bölgesi olan Muğla ilinde, Türk Rivierası kıyısındaki bir liman kasabasıdır.

Tatil için ana gelir kaynağı turizmdir. Geçmişte Marmaris olan balıkçı köyünden çok fazla bir şey kalmadı. Bu, 1980’lerde inşaat patlamasından kaynaklanmakta, günümüze kadar devam etmekte ve bu süreç içerisinde Marmaris’in daha fazla gelişmesine ve dönüşmesine yol açmaktadır. Ancak, dağların ve denizin arasındaki olağanüstü konumdan dolayı cazibesini koruyarak, tüm gün boyunca pastoral manzaralar sunar.

Marmaris, yelken ve dalış için de bilinir ve iki büyük ve birkaç küçük marinaya sahiptir. Muhtemelen Dalaman Havalimanı’nın yakın olması nedeniyle kış aylarında tekne turu yapanların en popüler yeridir.

 

doya doya marmaris tatili
marmaris dalyan turu

 

DALYAN TURU DETAYLARI

Marmaris’te en çok tercih edilen turlarından olan Marmaris Dalyan Tekne Turu bu yaz sürprizlerle dolu olacak. Marmaris de Dalyan Tekne Turu ile birlikte hem kültürel bir etkinliği gerçekleştirmiş, hem de eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

  • Herşey Dahil Marmaris Dalyan Tekne Turu
  • Günü Birlik Dalyan Turuna Katılın
  • Marmarisin En Güzel Yerlerini Keşfedin

Marmaris Dalyan Tekne Turu

Servis araçları sabah 08:00’de misafirlerimizi toplamaya başlar ve marinaya transferlerini gerçekleştirir. Daha saat 09:00 civarı teknemiz limandan ayrılır ve yaklaşık 2 saat gemi ile seyahat edilir. Bu seyahat süresi sonunda dünyaca ünlü iztuzu plajına varılır. Burada nehirde seyahat edileceğinden misafirler ufak ( 25’er kişilik) piyade teknelerine aktarılır.

Iztuzu plajında verilecek olan mola süresini dilediğiniz gibi geçirebilirsiniz. Size verilecek olan serbest zaman süresi boyunca bir tarafı tatlı su, bir tarafı tuzlu su olan bu plajda dilediğiniz tarafta yüzebilirsiniz. Dileyen misafirler ise güneşin tadını çıkararak zamanlarını güneşlenerek geçirebilmektedir.

Dalyan çamur banyoları yıllardır insanlara şifa dağıtmasıyla da bilinmektedir. Tur programımız içinde yer alan bu tesiste 1 saatlik mola verilmektedir. Giriş ücretleri fiyata dahildir.Bu tesiste diler çamur banyosunu kullanabilir, dilerseniz sıcak termal havuzlar da yüzebilirsiniz. Bir çok sağlık problemine iyi geldiği bilinen bu tesise yaz aylarında bir çok yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Çevre tatil merkezlerinden akın akın gelen turistler hem eğlenmek, hem de şifa bulmak için ziyaret etmektedirler.

 

Marmaris Dalyan Tekne Turu

 

 

Wordfence Firewall blocked a background request to WordPress for the URL /wp-admin/admin-ajax.php. If this occurred as a result of an intentional action, you may consider whitelisting the request to allow it in the future.
https://www.marmarisreservation.com/wp-admin/admin.php?page=wpseo_social