Excursion | Marmaris Tekne Turu Marmaris Boat Trip

Marmaris

Marmariste Herşey Dahil Tekne Turu Yapmaya Ne Dersiniz. Üstelik Sadece Sizel Seçeneğiyle !
Marmaris’in en popüler turlarından bir tanesidir. Tatile gelen misafirlerimiz tarafından en çok tercih edilen tur olmaktadır.

 

  • Marmariste Ücretsiz Otelden Alınış
  • Öğle Yemeği
  • Tüm Sigortalar
  • Dolu Dolu Bir Gün
  • Ücretisz Türkçe Rehberlik Hizmet

Marmaris Tekne Turlarında programımız sizleri otelinizden alarak başlar ve transferiniz gerçekleştirilir.Daha marinadan teknemiz ayrılarak gezimiz başlar.

Marmaris Tekne Turu Güzergahı:

Cennet Adası ve Balık Çiftliğin’de (Fotoğraf Molası), Akvaryum Koyun’da (Yüzme Molası), Fosforlu Mağara (Dilek Mağarası olarakta bilinir Fotoğraf Molası), Amos & Kumlubük (Yüzme Molası ve Öğle Yemeği), Turunç (Bu molamızda hem bu şirin kasabayı gezebilirsiniz hemde Turunç Plajında yüzebilirsiniz), Yeşil Deniz (Yüzme Molası). Marmaris Tekne Turunda 7 farklı yerde fotoğraf ve yüzme molalarımız bulunmaktadır. Yüzme molalarının her biri 30’ar dakika ile 45’er dakika arasında değişmektedir.

Marmaris Tekne Turunda gün boyu içeceğiniz içecekleriniz ve öğle yemeğiniz fiyatımıza dâhildir.  mayo, havlu, güneş kremi ve kameranız haricinde hiçbir şey ihtiyacı hissetmeyeceksiniz. Şehir hayatından bunalmış ve sıkıldıysanız size tavsiye edebileceğimiz en uygun turumuzdur. Aileniz veya arkadaşlarınızla gün boyu eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Marmaris Tekne Turları ” arasında en popüler konumda bulunan herşey dahil tekne turu haricinde düzenlenmekte olan bir çok farklı programda tekne turları mevcuttur. Fakat konuklarımız tarafından en çok tercih edilen tur olan bu organizasyonumuzda birbirinden farklı yerler, koylar ve adalar gezecek, gün boyu dilediğinizce meşrubat içebileceksiniz.

Bu gezimizde Marmaris ve çevresini daha yakından görebilme ve keşfedebilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Mola zamanlarında dilediğinizce yüzebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz. Teknelerimizin 2. katında bulunan güneş yataklarına uzanarak bütün yorgunluğunuzu atabilir ve güneşlenebilirsiniz. Yani anlatmak istediğimiz Marmaris’e ilk defa gelen misafirlerimiz yada daha önce gelmiş olan misafirlerimizin ilk seçeneği bu tekne turu olabilir.

Marmaris Tekne Turu
Wordfence Firewall blocked a background request to WordPress for the URL /wp-admin/admin-ajax.php. If this occurred as a result of an intentional action, you may consider whitelisting the request to allow it in the future.
https://www.marmarisreservation.com/wp-admin/admin.php?page=wpseo_social