Tema Hotels Lara
Tema Hotels Lara

Tema Hotels Lara

Antalya’nın en muhteşem bölgelerinden olan Lara’da denize 125 metre mesafede, Antalya Merkezine 5 km, plajlara 3 km uzaklıkta olan otel, 2011 yılının Haziran ayında hizmete başlamıştır.

Tema Hotels Lara
Tema Hotels Lara

Tüm ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Tema Lara Hotel’in 30 odası, 2 restaurantı ve 1 havuzu bulunuyor. Yani otel misafirlerinin tüm gereksinimlerini karşılayabiliyor.

Tema Lara Hotel’de güvenlik üst seviyede sağlanmaktadır. Odalarında full ortopedik yataklar, klima, LCD TV, Şifreli Kasa, Mini Bar, İnternet ve Telefon bulunmaktadır. Fön makinası ve sizler için özel, kaliteli havlular bulunmaktadır. Oda kapıları dokunmatik kartlı sistemle çalışıyor olup, oda numaraları dijital ekranda gösterilmektedir. LCD TV’li 60 kişilik kapalı, 40 kişilik açık restaurantı tema lara hotel restaurant bulunmaktadır. Lobisinde de geniş dinlenme alanı LCD TV ve projeksiyon bulunan 20 kişilik toplantı odası mevcuttur.

Tema Hotels Lara
Tema Hotels Lara

Yarı olimpik özellikteki çocuk havuzlu açık havuzu, tam otomatik ilaçlama ve filtreleme sistemlidir. Hacuz alanındaki barda tüm yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Mini Clup’te çocuklarınız eğlenirken sizde Mini Shop’dan ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. 200 kişiye havuz başında canlı müzik eşliğinde kokteyl veya yemekli davet verebilirsiniz.

Wordfence Firewall blocked a background request to WordPress for the URL /wp-admin/admin-ajax.php. If this occurred as a result of an intentional action, you may consider whitelisting the request to allow it in the future.
https://www.marmarisreservation.com/wp-admin/admin.php?page=wpseo_social